Antrosios pagalbos rinkinys

Medikai pristatė ,,Antrosios pagalbos rinkinį” – Lavonmaišis, žvakės ir urna

,,Antrosios pagalbos rinkinys" yra skirtas nemokantiems suteikti pirmosios pagalbos

Juk tikrai ne kiekvienas iš mūsų sugeba atlikti teisingai pirmają pagalbą, tad gelbėti gyvybę gali būti jau per vėlu. Būtent dėl šios priežasties buvo sukurtas „Antrosios pagalbos” rinkinys. 

Netikėtoms situacijoms. Jūsų patogumui. Nepasimeskite mirties akivaizdoje. Padėtis su išeitimi.

Šiame rinkinyje rasite daiktus, kurie bus reikalingi nukentėjusiajam mirus:

  1. Lavonmaišį žmogaus kūnui transportuoti į morgą,
  2. laidojimo namų kontaktinę informaciją,
  3. urną pelenams,
  4. rėmelį velionio nuotraukai,
  5. taip pat, dėl viso pikto ir keleta valymo priemonių.
 
Pats blogiausias jausmas pasaulyje yra matyti šalia nelaimę ir negalėti padėti. Kai prieš porą metų mano akyse ledinuku užspringo mano penkiametė ir aplinkiniai bandė tapšnot per nugarą atsimenu, kaip pro rūką labai aiškiai žinojau ką daryti. Ledinukas iššoko su tokia jėga, kaip šampano butelio kamštis ir dėkojau sau milijoną kartų, kad buvau pirmosios pagalbos mokymuose, kad ir seniai, dalinasi mintimis Aliona S. Kitą vertus mano iliuzija, kad gerai atlikčiau širdies masažą žlugo po to, kai parodžiau gydytojui kaip ir ką daryčiau. “Ir tavo gaivinamasis žuvo” pasakė jis. “Suaugusiam taip nepadėtum, nebent mažam vaikui”. Ir pagalvojau kaip gerai, kad tai nebuvo tikras atvejis.
 
antrosios pagalbos rinkinys

Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross ir Luka Lesauskaitė perdavus man antrosios pagalbos rinkinį, jo net rankose laikyti nesinorėjo – nes ten urna, lavonmaišis, rėmelis vėlionio nuotraukai… Nes nemokant suteikti pirmosios pagalbos, antrosios dažnai nebeprireiks. Kas antras žmogus Lietuvoje nežinotų kaip suteikti pirmosios pagalbos. Aš asmeniškai manau, kad 80 proc manančių, kad moka, nebūtinai stresinėje situacijoje suteiktų ją tinkamai. Duok Dieve, kad baigus pirmosios pagalbos mokymus jums niekada tų žinių praktikoje neprireiktų. Ir duok Dieve, kad prie kiekvieno žmogaus, kuris atsidūrė kritinėje situacijoje būtų tas kas antras žinantis kaip ją suteikt. O gal padidinkim tą procentą? Juk tai kainuoja vos kelias valandas jūsų laiko.

Susisiekite dėl pirmosios pagalbos mokymų

Išmokite suteikti pirmąją pagalbą dabar, kad niekada neprireiktų antrosios pagalbos!

Registracija į pirmosios pagalbos kursus.

pirmoji pagalba

2 komentarai apie “Medikai pristatė ,,Antrosios pagalbos rinkinį” – Lavonmaišis, žvakės ir urna”

  1. Esu pirmos pagalbos kursus klausius jau ne vieną kartą. Tikrai rekomenduoju kiekvienam, kaip priklauso išklausyti kursą. Ypač yra naudinga praktinė dalis. Ir kartoti reikėtų kas porą metų, tam kad tos žinios nepasimirštų. Džiaugiuos kad neteko atsidurti tokioje situacijoje, kur reikėtų gelbėti gyvybę, tačiau jaučiuos drąsiau žinodama, kad galbūt galėčiau padėti 🙂

Komentarai yra išjungti.

Pirkinių krepšelis