vaistinėlė

Kodėl reikėtų turėti antaujintą pirmosios pagalbos vaistinėlę

Šešios priežastys kodėl vaistinėlė yra naudinga:

Juk nelaimingi atsitikimai ir sužalojimai gali įvykti bet kokioje vietoje ir bet kada – Jūsų namuose, darbo vietoje, vairuojant arba net renginiuose. Būtų žymiai ramiau gyventi, jeigu tragiški arba nelaimingi atsitikimai niekada neįvyktų, tačiau jie nutinka. Dėl šios priežasties yra labai svarbu būti pasiruošusiems ekstremalioms netikėtomis medicininėms situacijoms arba reikėtų susirūpinti ir pradėti ruoštis dabar. Vien turėjimas pirmosios pagalbos vaistinėlės namuose arba Jūsų transporto priemonėje gali labai padėti su įprastais sužalojimais ir ekstremaliojese situacijose.

Pateikiame priežastis, kodėl verta turėti vaistinėlę:

1.Efektyvus ir greitas reagavimas į sužalojimus:

Vaistinėlės arba pirmosios pagalbos rinkiniai gali padėti žymiai greičiau susidoroti nutikus netikėtai ekstremaliai situacijai. Pvz., sprogimo atveju, avarijų atveju vos tik vienos minutės vėlavimas gali padaryti didžiulę žalą. Pirmosios pagalbos vaistinėlė suteiks Jums standartinę ir greitą priežiūrą nuo įvairių bendrų sužalojimų, tokių kaip, nudegimai, užspringimo atveju, didelio kraujavimo atveju ir kt.

2.Vaistinėlėje yra viskas, vienoje vietoje:

Pakuotės turinį sudaro visi gyvybiškai svarbūs medicinos produktai vienoje pakuotėje. Trumpai tariant, avarijos atveju, jums jau nereikėtų eikvoti brangaus laiko ir įvykus nelaimei ieškoti atitinkamų medicinių reikmenų, tokių kaip turniketas ir kt.

3.Sumažinsite komplikacijų riziką:    

Atnaujinta vaistinėlė gali daugeliu atvejų padėti sumažinti komplikacijas, kurios susiję su įvairiais sužalojimais arba sveikatos gerinimu.

4.Kompaktiškas komplektas:

Vaistinėlės laikymas yra labai paprastas, užims nedaug vietos, kompaktiška PVC pakuotė. Jūs lengvai galite pasiimti vaistinėlę su savimi bet kur, nesvarbu, keliaujate, ar būnate namuose / darbo vietoje. Nėra jokio pasiteisinimo neturėti atnaujintos vaistinėlės, juk kaina yra labai maža, lyginant su žmogaus gyvybe!

5.Greitas kraujo užspaudimas su turniketu:

Kadangi atnaujintose vaistinėlėse nuo 2022m yra pridedami 2vnt turnikėtų, tai labai yra geras komponentas kuris yra šiuo metu vaistinėlėje. Turniketas gali nedelsiant sustabdyti kraujavimą, jis užsispaudžia ir efektyviai padeda sustabdyti kraujavimą, kad nukentėjęs nenukraujuotų, kol atvyks greitoji pagalba. Labai yra sunku sustabdyti kraujo netekimą be tinkamų medicininių produktų, o jeigu kraujo netekimo nesustabdysite, tuomet nukentėjęs gali mirti.

  1. Suteiksite pirmają pagalbą kitam žmogui arba savo artimajam nutikus nelaimei:

Jeigu iš visų teginių nei vienas neįtikina Jūsų – tuomet turėkite omenyje, kad aplinkiniai žmonės gali būti visai nepasirengę, kaip Jūs. Jūsų pirmosios pagalbos vaistinėlė gali būti labai vertinga, jeigu kas nors prie Jūsų patirtų sužalojimą. Įsivaizduokite vaikai arba jau vyresni žmonės kurie yra ypatingai jautrūs sužalojimams. Pirmosios pagalbos vaistinėlės yra naudojamas nesuplanuotu metu, bet kur ir bet kada.

 

 

vaistinėlė plastikiniame dėkle
Pirkinių krepšelis